ДОСЛІДНИЦЬКИЙ ПРОЕКТ МАГІСТРАНТІВ-ЕКОЛОГІВЧитати повністю

ДОСЛІДНИЦЬКИЙ ПРОЕКТ МАГІСТРАНТІВ-ЕКОЛОГІВ

Вже понад два роки на кафедрі екології та БЖД здійснюється підготовка фахівців нового напряму – технології захисту навколишнього середовища.

Новітні прилади – нові стандарти підготовки фахівцівЧитати повністю

Новітні прилади – нові стандарти підготовки фахівців

18.08.2017
ЗВІТ З КОМПЛЕКСНОЇ НАВЧАЛЬНО-ПОЛЬОВОЇ ПРАКТИКИ ІЗ ДИСЦИПЛІН «ЛАНДШАФТНА ЕКОЛОГІЯ»ТА «ЗАГАЛЬНА ЕКОЛОГІЯ»Читати повністю

Проходжнення студентами практики в с. Колочава Міжгірського району Закарпатської області

15.06.2017
13 червня відбувся захист дипломних робітЧитати повністю

13 червня відбувся захист дипломних робіт

Вітаємо з успішним захистом диполомних робіт за спеціальністю 101 «Екологія».

05.02.2017
Всеукраїнський конкурс студентів і молодих вчених «Молодь і прогрес у раціональному природокористуванні»Читати повністю

Магістри-екологи приймають активну участь у Всеукраїнських конкурсах