Остання редакція: 06 січня 2023

Теми науково-дослідної роботи викладачів

Тема НДР кафедри – «Розробка методологiчних пiдходiв і практичного механiзму екологiчно-збалансованого природокористування у сферi аграрного виробництва»

(№ державної реєстрації - 0108U009772).

Керівник ‒ Сонько С. П., доктор географічних наук, професор. Список НПП кафедри та назви тем їх НДР:

Сонько С. П. – д. геогр. н., професор. Дослідження типології сільського господарства України з метою розробки екологічно-толерантних агроекосистем.

Гурський І. М. – к. с.-г. н., доцент. Шляхи удосконалення екологічно збалансованого природокористування.

Балабак А. В. − к. с.-г. н., доцент. Аналіз екологічних факторів та їх впливу на життєдіяльність організмів.

Василенко О. В. − к. с.-г. н., доцент, в.о. завідувача кафедри. Екологічний моніторинг урбоекосистем

Щетина М. А. – к. ек. н., доцент. Еколого-економічні проблеми при природокористуванні.

Гнатюк Н. О.  - к. б. н.,  доцент. Структурно-функціональна організація біогеоценозів у багаторічних плодових насадженнях та шляхи їх оптимізації.

Косенко Ю. Ю. викладач. Методичні основи створення і використання географічних баз даних у екологічному туризмі на прикладі Черкаської області.

Шевченко Н. О.  к. ек. н., доцент. Схеми оптимізації природокористування в окремих галузях та на підприємствах промисловості та сільсього господорства.

Нікітіна О. В. - к. с.-г. н., доцент. Використання різних методів та засобів моніторингу для дослідження стану антропогенно змінених компонентів довкілля

Теми НДР НПП кафедри розглянуті і затверджені на засіданні кафедри

(протокол №  від 2019 р.)