Меню
Остання редакція: 18 вересня 2021

Науковий гурток

Студентський науковий гурток кафедри екології та безпеки життєдіяльності

 

Керівником гуртка кафедри є . Активно долучаються до різноманітних акцій професори кафедри С. П. Сонько,  доценти І М. Гурський, А. В. Балабак, О.В. Василенко (в. о. зав. кафедрою), О. В. Нікітіна, М. А. Щетина, Н. О Шевченко, Н.О Гнатюк, викладачі Ю. Ю. Косенко, Л. В. Сорока.

Основними напрямками роботи наукового гуртка студентів кафедри є: екологічна освіта; формування екологічної свідомості; проведення науково-дослідної роботи.

Екоосвітня діяльність різноманітна й включає в себе: участь у прибиранні від побутового сміття природоохоронних та урбанізованих територій міста, його околиць; організацію екологічних акцій, що спрямовані на виховання екологічної свідомості; екологічне виховання учнівської молоді (тренінги, семінари, акції в уманських школах).

Важлива частина роботи гуртка ‒ організація та проведення навчально- пізнавальних поїздок з метою ознайомлення з природною та історико-культурною спадщиною центральних реґіонів України.

Науково-дослідна робота гуртка включає в себе польове експедиційне вивчення широкого спектру екологічних проблем центральних реґіонів Україні. Результати досліджень доповідалися на всеукраїнських і студентських конференціях та висвітлені у публікаціях (більше 30 статей).

Активісти екогуртка поступають до аспірантури, їдуть на подальше навчання до Європи.

Гуртківці організовують зустрічі з науковцями та дослідниками з інших ВУЗів, популяризують екологічні знання серед студентів Умані та Уманщини, під керівництвом зав. кафедрою професора Сонька С. П. влаштовують перегляди екопросвітницьких фільмів.

Викладачами та студентами кафедри традиційно проводились різноманітні еколого-освітні заходи для студентів з метою наочного вивчення сучасних екологічних проблем. Екологічні акції активізують увагу громадськості та державних органів управління, а також покращують екологічний стан територій. Подібні акції мають екоосвітнє та виховне значення й будуть проводитись надалі з ініціативи викладачів та студентів наукового гуртка студентів кафедри.

Останні новини

Всі новини