02.05.2018

27.04.2018

28.03.2018

18.02.2018

Відбувся захист магістерських робіт студентів спеціальності 183 «Технології захисту навколишнього середови

Відбувся захіст магістерських робіт студентів спеціальності 183 «Технології захисту навколишнього середови

18.02.2018
Участь викладачів університету в роботі акредитаційних комісійЧитати повністю

Участь викладачів університету в роботі акредитаційних комісій

В період з 12 лютого по 14 лютого 2018 р. в Подільського державного аграрно-технічного університету (ПДАТУ) працювала експертна комісія, яка безпосередньо на місці розглянула подані матеріали та провела акредитаційну експертизу спроможності Подільського державного аграрно-технічного університету (ПДАТУ) щодо здійснення підготовки фахівців освітнього рівня «магістр» за освітньо-професійною програмою «Охорона навколишнього середовища» (спеціальність 101 «Екологія» за Переліком КМУ 2015 року).