Меню
Остання редакція: 24 квітня 2025

Секційне засідання студентської наукової конференції, приуроченої 125-річчю від дня народження українського вченого в галузі ґрунтознавства, агрохімії та землеробства професора Рубіна Симона Самійловича

24 квітня 2025 року на кафедрі екології та безпеки життєдіяльності відбулося секційне засідання в рамках студентської наукової конференції, присвяченої 125-річчю від дня народження видатного українського вченого в галузі ґрунтознавства, агрохімії та землеробства – професора Симона Самійловича Рубіна.

Учасники представили низку змістовних доповідей, присвячених проблемам якості ґрунтів, екологічним наслідкам війни, біоіндикації, урбанізації, впливу забруднення води та розвитку екотуризму.

Особливу увагу під час засідання було приділено внеску Симона Самійловича у розвиток ґрунтознавства та агрохімії в Україні. Його праці стали основою для сучасних досліджень у сфері охорони ґрунтів та екологічно сталого землекористування.

Під час конференції панувала жвава наукова атмосфера, що сприяла професійному зростанню молодих науковців та обміну ідеями між учасниками. Кафедра екології та безпеки життєдіяльності висловлює щиру подяку всім доповідачам та організаторам заходу за активну участь та збереження наукових традицій.

 

 

Програма секційного засідання кафедри екології та безпеки життєдіяльності студентської наукової конференції

  1. Шумове забруднення та шляхи його зниження

Доповідач – студентка 11м-ек групи Сркоян С.С.

Науковий керівник – к. с.-г. н., доцент Василенко О. В.

  1. Біоіндикація як метод визначення якості ґрунту та впливу забруднювачів на флору

Доповідач – студент 11м-ек групи Старокожев С.В.

Науковий керівник – к. с.-г. н., доцент Гурський І.М.

  1. Оцінка екологічних збитків, завданих земельному фонду україни під час війни

Доповідач – студент 11 м-з-ек, Гончаров А. С.

Науковий керівник – к. с.-г. н, доцент Нікітіна О. В.

  1. Фітомоніторинг урбанізованих територій з використанням подорожника великого

Доповідач – студент 11 м-ек, Гребенюк О. М.

Науковий керівник – к. с.-г. н, доцент Нікітіна О. В.

  1. Фторування питної води: екологічні загрози та наслідки для здоров’я населення

Доповідач – КУЛИК Василь Васильович студент 11м-з-ек групи, факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин

Науковий керівник – к.б.н., доцент Гнатюк Н.О.

  1. Сучасні тенденції в екотуризмі: аналіз міжнародного досвіду та перспективи для України

Доповідач – Сухоярський В.С., студент 11 м-з-ек групи

Науковий керівник – Хіміч М.І., доктор філософії зі спеціальності «Науки про Землю»

  1. Вплив теплового стресу на представників виду Prunus serrulata Lindl.

Доповідач – Почка О.В., студентка 11 м-ек групи; технік відділу декоративних і плодових рослин Національного дендрологічного парку «Софіївка» НАН України

Науковий керівник – к. е. н., доцент Шевченко Н. О.

  1. Оцінка екологічного стану джерельної води на території НДП «Софіївка» НАН України

Доповідач – Каулін П.І., студент 11 м-ек групи

Науковий керівник – к. с.-г. н., доцент Балабак А. В.

  1. Еколого-біологічні особливості вирощування та можливості впровадження культури міскантусу в різних галузях господарства

Доповідач – Варанов М.С., студент 11 м-ек групи

Науковий керівник – д. с.-г. н., професор Балабак О.А.