Остання редакція: 12 березеня 2024

Леся Дядюк , випуск 2018 р

"Рівно рік назад я закінчила Уманський Національний Університет Садівництва . Я навчалась на бакалавра екології чотири роки і на магістра техноекології півтора роки. За цей довгий час я ні одного разу не пожалкувала, що обрала саме цей навчальний заклад. Він подарував мені багато знань і досвіду, які пішли мені на користь і допомагають у дорослому житті. Я дуже вдячна викладачам моєї рідної кафедри екології за хороше відношення до студентів, розуміння і сумлінну працю."