Остання редакція: 21 червня 2023

Звітування здобувачів освітнього ступеня «Доктор філософії» спеціальності 103 «Науки про Землю»

Здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти освітнього ступеня «Доктор філософії» спеціальності 103 «Науки про Землю» 1-го, 2-го та 4-го років навчання прозвітували про стан виконання індивідуальних планів за 2022-2023 н.р. на засіданні кафедри екології та безпеки життєдіяльності.

Науково-педагогічні працівники, керівники дисертаційних досліджень, гарант даної освітньої програми та викладачі кафедри ретельно вивчили матеріали, подані здобувачами третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти, порівняли здобуті досягнення із запланованими. На основі аналізу матеріалів звітів було прийняте рішення про повноту виконання індивідуального навчального плану. Особлива увага була надана результатам виконаної роботи здобувачів четвертого року навчання, які вже закінчують свої дослідження і планують представлення роботи на попередньому захисті, а саме, до Хіміч Марії та Огілька Станіслава.