Остання редакція: 31 серпня 2020

Засідання фахового семінару

28 серпня в № 39  ауд. відбулося засідання фахового семінару кафедри екології та безпеки життєдіяльності

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Попередня експертиза дисертаційної роботи на тему: «Конструктивно-географічні основи раціонального землекористування в Луганській області». Спеціальність: 103 «Науки про Землю».

Виконавець: Сопов Дмитро Сергійович – аспірант кафедри екології та безпеки життєдіяльності.

Науковий керівник: Кисельов Юрій Олександрович – доктор географічних наук, професор, завідувач кафедри геодезії, картографії та кадастру  Уманського національного університету садівництва.

Рецензенти:

Рудий Роман Михайлович - доктор технічних наук, професор, професор кафедри геодезії, картографії та кадастру Уманського національного університету садівництва;

Щетина Марина Анатоліївна - кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри екології та безпеки життєдіяльності Уманського національного університету садівництва.

2. Попередня експертиза дисертаційної роботи на тему: «Використання ландшафтно-техногенної складової регіональної екомережі у туристичній діяльності (на прикладі старопромислового району Кривбасу)». Спеціальність: 103 «Науки про Землю».

Виконавець: Карпенко Тетяна Анатоліївна – аспірант кафедри екології та безпеки життєдіяльності.

Науковий керівник: Сонько Сергій Петрович – доктор географічних наук, професор, завідувач кафедри екології та БЖД Уманського національного університету садівництва.

Рецензенти:

Транченко Людмила Володимирівна – доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва.

Кожухівська Раїса Борисівна - кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва.

3. Попередня експертиза дисертаційної роботи на тему: «Методика створення та використання географічних баз даних для екологічного туризму на прикладі Черкаської області». Спеціальність: 103 «Науки про Землю».

Виконавець: Косенко Юлія Юріївна – аспірант кафедри екології та безпеки життєдіяльності.

Рецензенти:

4. Попередня експертиза дисертаційної роботи на тему: «Геоекологічний стан водних об’єктів Черкаської області». Спеціальність: 103 «Науки про Землю».

Виконавець: Шутак Каріна Віталіївна – аспірант кафедри екології та безпеки життєдіяльності.

Рецензенти:

Шемякін Михайло Васильович – кандидат сільськогосподарських наук, доцент, заступник завідувача кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського національного університету садівництва.

Матеріали