Остання редакція: 09 грудня 2021

Захист кваліфікаційних робіт

8-9 грудня 2021 р. відбувся захист кваліфікаційних робіт студентами зі спеціальностей 101 «Екологія» та 183 «Технології захисту навколишнього середовища». В зв'язку з карантинними обмеженнями захист проводився дистанційно з використанням відеоконференції Zoom.

Роботи виконані за матеріалами досліджень 1–2-років, відповідають вимогам щодо написання і оформлення кваліфікаційних робіт. При оцінюванні знань студентів, що захищали роботи, враховували зміст роботи, вміння робити висновки і пропозиції, рівень відповідей на додатково задані членами екзаменаційної комісії питання.

Вітаємо магістрів з успішним захистом кваліфікаційних робіт, та з рішенням членів екзаменаційної комісії  присвоїти осівтній рівень „Магістр”.