Остання редакція: 22 грудня 2023

Захист кваліфікаційних робіт студентів-магістрів

11–12 грудня на кафедрі екології та безпеки життєдіяльності відбувався захист кваліфікаційних робіт студентів денної та заочної форм навчання спеціальностей 101 Екологія та 183 Технології захисту навколишнього середовища.

Це важливий результат всієї навчально-дослідницької роботи, особистого наукового дослідження та значне досягнення в науковому пошуку, що відбувався протягом усього періоду навчання на рівні магістра. Цей процес був підтриманий уважним та конструктивним керівництвом висококваліфікованих науковців випускової кафедри. Наукові досягнення магістрантів були представлені на наукових конференціях і в численних публікаціях.

Магістранти в своїх доповідях зосередили увагу на поясненні отриманих висновків та обґрунтуванні сформульованих пропозицій, представленні наукової новизни. Вони дали вичерпні відповіді на запитання членів кваліфікаційної комісії, що сприяло об'єктивності оцінювання результатів їх наукової роботи, здобуття компетентностей та програмних результатів навчання.

Бажаємо здоров’я, успіхів та творчої наснаги молодим фахівцям у їхній професійній діяльності!