Остання редакція: 26 лютого 2024

Захист дисертації Огілька С.П. поданої на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 103 Науки про Землю

23 лютого 2024 року в Уманському національному університеті садівництва відбулось засідання спеціалізованої вченої ради з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Огілька Станіслава Павловича на тему «Конструктивно-географічні основи моніторингу трансформованих комунікаційно-стрічкових ландшафтів Черкаської області».

Голова ради:

Кисельов Юрій Олександрович, доктор географічних наук, професор, завідувач кафедри геодезії, картографії і кадастру, Уманський національний університет садівництва.

Рецензенти:

1. Мостовʼяк Іван Іванович, доктор сільськогосподарських наук, професор, перший проректор, Уманський національний університет садівництва.

2. Кравцова Ірина Віталіївна, кандидат географічних наук, доцент, доцент кафедри екології та безпеки життєдіяльності, Уманський національний університет садівництва

Опоненти:

1. Крайнюков Олексій Миколайович, доктор географічних наук, професор, професор кафедри екологічної безпеки та екологічної освіти, Харківський національний університет імені Василя Каразіна.

2. Конякін Сергій Миколайович, кандидат географічних наук, науковий співробітник відділу фіто екології, Інститут еволюційної екології НАН України.

Роботу виконано в Уманському національному університеті садівництва.

Науковий керівник – Василенко Ольга Володимирівна, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, Уманський національний університет садівництва, завідувач кафедри екології та безпеки життєдіяльності.

За результатами засідання Спеціалізована вчена рада прийняла рішення про присудження Огільку Станіславу Павловичу ступеня доктора філософії з галузі знань 10 Природничі науки за спеціальністю 103 Науки про Землю.

Вітаємо Станіслава Павловича з успішним захистом дисертації! Бажаємо подальших успіхів у науковій та професійній діяльності!