Остання редакція: 21 листопада 2022

Загальна виховна година на тему: «УКРАЇНА – КРАЇНА НЕСКОРЕНИХ!»

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Саме цього дня розпочалися дві доленосні для країн події: Помаранчева революція 2004 року та Революція Гідності 2013 року, що стали історичним віхами вже новітньої незалежної України.

В цей день на кафедрі екології та безпеки життєдіяльності відбулась загальна виховна година для студентів-екологів. Студенти разом із викладачами згадали основні, знакові події боротьби українців за незалежне майбутнє. Були обговорені цінності, які відстоювали учасники українських революцій, та за які сьогодні воюють захисники та захисниці у російсько-українській війні, а саме: незалежність, територіальна цілісність, воля, соборність, гідність України та українців.

Українці – нація нескорених! Слава Україні! Героям слава!