Остання редакція: 14 лютого 2022

Взаємодія зі стейкхолдером. Зустріч з практиком.

Важливим методом налагодження партнерських стосунків та співпраці із роботодавцями є зустрічі фахівців-практиків зі здобувачами освіти.

З метою підвищення зацікавленості студентів у навчанні та підготовки якісного контингенту гаранти освітніх програм кафедри проводять заходи, що передбачають залучення стейкхолдерів до організації та реалізації освітнього процесу. Такі зустрічі дають можливість ознайомити студентів з професійними компетенціями, потребами та вимогами сучасного ринку праці, мотивування студентів до власного розвитку і самореалізації, що сприятиме їх подальшому працевлаштуванню.

В даному контексті була проведена відкрита лекція для здобувачів вищої освіти різних рівнів спеціальності 101 «Екологія» зі стейкхолдером, директором Уманського міськрайонного центру Всеукраїнської громадської організації "Клуб органічного землеробства" Красовським Євгеном Юрієвичем.

Він прочитав змістовну лекцію на тему “Пробітехнологія – здорова земля, здорові рослини, здорові люди”, яка була присвячена використанню біопрепаратів в сільськогосподарському виробництві. В ході проведення конференції присутніх ознайомлено: з особливостями впровадження пробіотиків в традиційному агровиробництві; аспектами плавного переходу від традиційного до органічного агровиробництва; з факторами підвищення врожайності сільськогосподарських культур в органічному землеробстві; зменшення витрат при вирощуванні продукції; підвищенням ефективності поглинання рослинами поживних речовин як кореневою системою, так і листовим апаратом; позитивним впливом застосування мікробіологічних препаратів на підтримання родючості та запуск механізму самовідновлення ґрунтів; прискоренням компостування і переробки органічних відходів; впливом препаратів щодо усунення смороду на тваринницьких і птахофермах, зменшення захворюваності, поліпшення якості продукції; можливостями застосування корисних мікроорганізмів в домашньому господарстві для здоров'я всієї родини.

Підсумком плідної зустрічі було обговорення почутого зі здобувачами вищої освіти і фінальні запевнення стейкхолдера у подальшій співпраці.