Остання редакція: 23 квітня 2020

Всеукраїнська студентська наукова Інтернет-конференція, приурочена 120-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі землеробства С.С. Рубіна 23 квітня 2020 року Частина 1

(За умов карантину конференцію доцільною також була б назва «Адаптація Homo sapiens до дефіциту соціальних контактів»)

Нині вся людська спільнота вишукує безпечні шляхи для контактів у межах свого соціуму, що дуже важливо для нашого виду, оскільки ми, як і багато інших представників біоти,є соціальними істотами. Магістри кафедри креативно підійшли до вирішення проблеми дефіциту соціальних контактів і для проведення конференції запропонували популярний і широко вживаний у їх середовищі Scype. Секція кафедри екології та безпеки життєдіяльності (керівник секції – професор Сонько С. П., керівник гуртка – доцент Суханова І. П., староста гуртка – Кецкало С. В.) працювала в межах засідання студентського наукового гуртка. Роботу секції під девізом «Вдаримо здоров՚ям по пандемії» відкрила керівник гуртка, кандидат біологічних наук, доцент Суханова І. П. У роботі секції приймали участь магістри та викладачі кафедри. Слухали доповіді магістрі 11-м-ек та 1м-тек (спеціальності 101 «Екологія» та 183 «Технології захисту навколишнього середовища»), відповідно до програми конференції. За рішенням авторитетного жюрі кращими доповідачами визнано Роєнко Вікторію, Ломову Наталі, Калічака Олега, Марочкіну Тетяну та Костенка Руслана. В завершенні професор Сонько С. П. висловив щиру вдячність всім учасникам та гостям конференції за ефективну й результативну її роботу. А також побажав, насамперед, бути здоровими і підходити до постановки й вирішення наукових задач з притаманним сучасній молоді креативом та оптимізмом.