Остання редакція: 09 липня 2021

Успішний захист дисертації доктора філософії

25 червня 2021 р. у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка відбулося засідання разової спеціалізованої вченої ради ДФ 58.053.008. На порядку денному – захист дисертації Карпенко Тетяни Анатоліївни на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань «Природничі науки» зі спеціальності «Науки про Землю».

Доповідь Карпенко Т. А.

Назва дисертаційної роботи: «Використання ландшафтно-техногенної складової регіональної екомережі у туристичній діяльності (на прикладі старопромислового регіону Кривбасу)».

Науковий керівник – Сонько Сергій Петрович, доктор географічних наук, професор, завідувач кафедри екології та безпеки життєдіяльності Уманського національного університету садівництва.
  Засідання ради відбувалося у змішаному режимі
 Голова ради 1. Сивий Мирослав Якович, д.геогр.н., професор, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка. Голова ради ДФ 58.053.008 д.географ.н. проф. Сивий М.Я.

Рецензенти

2. Царик Любомир Петрович, д.геогр.н., професор, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка.

3. Кузишин Андрій Васильович, к. геогр.н., доцент, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка.

Опоненти

4. Ільїн Леонід Володимирович, д.геогр.н., професор, Волинський національний університет імені Лесі Українки.

5. Уліганець Сергій Іванович, к. геогр.н., доцент, Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Виступ офіційного
опнента к.географ.н., доц. Уліганця С.І.

Активне обговорення дисертаційної роботи

На підставі результатів таємного голосування спеціалізована вчена рада ДФ 58.053.008 присудила Карпенко Тетяні Анатоліївні ступінь доктора філософії зі спеціальності «Науки про Землю».

Вітаємо здобувачку та наукового керівника з успішним захистом дисертації. Бажаємо подальших успіхів і нових перемог у науковій роботі!

Косенко Ю.Ю. – викладач.

Залізнгяк Я.І. – староста аспірантів 103 Науки про Землю