Остання редакція: 17 листопада 2021

Відкрите практичне заняття англійською мовою для студентів-екологів

В умовах сьогодення невід’ємним компонентом конкурентоспроможності фахівця на ринку праці разом із якісною професійною підготовкою є знання іноземної мови. Тому під час підготовки студентів спеціальності 101 «Екологія» в Уманському національному університеті садівництва значна увага приділяється покращенню навиків спілкування англійською мовою на заняттях з врахуванням фахової специфіки, її спрямованості на реалізацію завдань професійної діяльності. Викладачі кафедри зацікавлені у піднятті рівня англійської мови для студентів, оскільки володіння такими фаховими знаннями забезпечить їм більш привабливіші пропозиції та умови працевлаштування. В цьому аспекті постійно переглядаються та вдосконалюються навчально-методичні комплекси освітніх компонентів, обов’язково виокремлюється певна кількість годин викладання дисциплін англійською мовою.

В рамках поширення практики викладання англійською мовою освітніх компонентів на кафедрі екології та безпеки життєдіяльності відбулося відкрите практичне заняття з дисципліни «Вступ до фаху з основами наукової діяльності» із студентами спеціальності 101 «Екологія», яке провела доцент кафедри Василенко О.В.

Такий досвід зацікавлює студентів, дозволяє їм подолати мовний бар’єр і покращити рівень усного ділового спілкування.