Остання редакція: 07 вересня 2021

Відкрите лекційне заняття для студентів екологів у «Зеленій аудиторії» НДП «Софіївка».

02.09.2021 року з навчальної дисципліни «Заповідна справа» доцентом кафедри екології та безпеки життєдіяльності Балабак А.В. було проведено відкрите лекційне заняття для студентів екологів у «Зеленій аудиторії» НДП «Софіївка».

Лектором було підібрано цікавий науковий матеріал, що дозволив застосовування прийомів розповіді, характеристики, пояснення, коментування та зберегти стійку увагу слухачів протягом всього заняття. Окрім того, викладач постійно залучав студентів до активної участі у занятті, використовуючи сучасні методичні прийоми та заохочувальні стимули.

На занятті були присутні представники викладацького складу кафедри. Так, в.о. зав. кафедрою к. с.-г. н., доц. Василенко О.В., к. с.-г. н., доц. Нікітіна О.В., к.б.н., доц. Гнатюк Н.О.

Заняття було проведене на високому науковому, навчально-методичному рівні та одержало схвальні відгуки.