Остання редакція: 10 лютого 2022

Відкрите лекційне заняття англійською мовою

10 лютого 2022 р. відбулася онлайн-лекція для здобувачів початкового рівня вищої освіти зі спеціальності 201 «Агрономія».

Сучасний етап розвитку міжнародних зв’язків України у різних галузях господарства, входження її в європейський економічний та освітній простір зумовлює потребу в спеціалістах, які б вільно володіли хоча б однією іноземною мовою. Знання англійської мови сьогодні вже не є перевагою або просто коштовною якістю, – воно стало необхідністю.

Проведення частини лекційних занять англійською мовою допоможе здобувачам вищої освіти розвинути свої комунікативні навички не лише під час навчання в університеті, а й у подальшій практичній професійній діяльності.

Онлайн-лекцію англійською мовою провела доцент кафедри екології та безпеки життєдіяльності, кандидат сільськогосподарських наук Балабак А. В.