Остання редакція: 05 квітня 2024

Весняне планування екологічних науково-дослідних робіт

Днями на кафедрі екології та безпеки життєдіяльності розпочалось закладання екологічних польових наукових дослідів, окремий цикл яких присвячений міжвидовій алелопатичній взаємодії між різними видами рослин.

Викладачі, студенти та аспіранти активно, із задоволенням працювали, зробили відповідні записи щодо варіантів дослідження і відібрали зразки ґрунту для їх аналізу в лабораторних умовах.

Оскільки, на більшості території Правобережного Лісостепу спостерігається недобір атмосферних опадів, і як результат – дефіцит продуктивної ґрунтової вологи, особливу увагу звернули саме на ці моніторингові дослідження.

Крім того, була зібрана вегетативна маса Міскантусу. Після збирання стебла міскантусу використовують як паливо, переробляючи на пелети.

Така діяльність дозволяє поглиблювати теоретичні знання та набувати необхідні практичні навички для наукових досліджень, вчить студентів та аспірантів працювати в команді, вирішувати проблеми та приймати рішення.