Остання редакція: 21 вересня 2022

УЧАСТЬ КАФЕДРИ ЕКОЛОГІЇ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ В ЗАГАЛЬНОУНІВЕРСИТЕТСЬКІЙ АКЦІЇ «ЗРОБИМО УКРАЇНУ ЧИСТОЮ РАЗОМ»

На підтримку ініціативи Уманської міської ради, Управління освіти та гуманітарної політики, а також у рамках акції «Всесвітній день прибирання» – «World Cleanup Day» та окремої акції Уманського національного університету садівництва «Зробимо Україну чистою разом!» колектив кафедри екології та безпеки життєдіяльності долучився до популяризації процесу сортування сміття.

В Україні дуже маленький відсоток людей дійсно сортують відходи, хоча мають для цього можливості. Дехто не знає, з чого почати, а дехто просто не розуміє важливість сортування сміття. Тому популяризація цього руху і роз’яснення правил правильного сортування дозволять покращити екологічну ситуацію в нашій країні.

Вміння сортувати сміття в умовах сучасного світу і цієї екологічної ситуації просто обов’язкове для кожної людини. Розділяючи відходи та здаючи їх на переробку, ми зменшуємо надлишкове використання природних ресурсів, зменшуємо забруднення та сприяємо круговій економіці.