Остання редакція: 13 лютого 2022

ТЕМАТИЧНЕ ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ГУРТКА «ЕКОЛОГІЯ»

10.02.2022 р відбулося дистанційне засідання студентського наукового гуртка «Екологія». Відкрила засідання керівник гуртка доцент кафедри екології та безпеки життєдіяльності, кандидат с.-г. наук Балабак А. В., яка у вступному слові відзначила необхідність продовження під час карантину дистанційної роботи наукового гуртка.

На засіданні було заслухано та обговорено низку доповідей студентів. Особливо жваву й плідну дискусію викликала доповідь на англійській мові студента ІІІ курсу Балабака О. О. щодо сучасних методів дослідження деревних рослин. Тези цих доповідей вирішено направити для участі у відповідних науково-практичних конференціях.

Під час засідання наукового гуртка студенти поліпшили навички навчально-наукової роботи у дистанційному режимі, покращили свої знання з англійської мови та досвід ораторської майстерності.

Науковий гурток продовжує дистанційну роботу у напрямку підготовки студентами наукових праць.