Остання редакція: 20 квітня 2023

Секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової онлайн-конференції, приуроченої 100-річчю від дня народження українського вченого в галузі агрономії, професора І. М. Карасюка

Секція кафедри екології та  безпеки життєдіяльності (керівник секції – професор Сонько С. П., керівник гуртка – доцент Балабак А.В., староста гуртка – Стеценко А.В.) працювала в межах засідання студентського наукового гуртка. Роботу секції відкрила керівник гуртка, кандидат сільськогосподарських наук, доцент Балабак А.В. У роботі секції приймали участь студенти-екологи та викладачі кафедри.Слухали доповіді студентів (спеціальності 101 «Екологія» та 183 «Технології захисту навколишнього середовища»), відповідно до програми конференції.

В завершенні завідувач кафедри Василенко О.В. висловила щиру вдячність всім учасникам та гостям конференції за ефективну й результативну її роботу.