Остання редакція: 02 червня 2022

Продовження стимуляції студентів до вивчення іноземної мови. Проведення практичного заняття на тему «Requirements for the implementation of scientific papers» з дисципліни «Основи наукових досліджень» англійською мовою

1.06.2022 старший викладач кафедри екології та безпеки життєдіяльності Сорока Людмила Володимирівна провела практичне заняття на тему «Requirements for the implementation of scientific papers» з дисципліни «Основи наукових досліджень» англійською мовою. Сьогодні вивчення англійської мови для студентів вкрай необхідне, оскільки воно є не лише засобом комунікації в сучасному світі глобалізації, а й суттєвим інструментом для покращення когнітивних навичок. Тому така практика на кафедрі є постійною та дієвою.