Остання редакція: 26 червня 2024

Про участь у роботі засідання басейнової ради Південного Бугу

25 червня 2024 року к. геогр. н., доцент кафедри екології та безпеки життєдіяльності Уманського національного університету садівництва Ірина Кравцова взяла участь у роботі чергового засідання басейнової ради Південного Бугу. Формат – відеоконференція. Порядок денний передбачав опрацювання таких питань: затвердження змін до складу басейнової ради Південного Бугу; схвалення проєкту Плану управління річковим басейном Південного Бугу (2025–2030); різне.

Голова басейнової ради Південного Бугу Юрій Яцентюк та начальник управління БУВР Південного Бугу Ілля Дяконович відкрили засідання. Вони привітали членів басейнової ради Південного Бугу із початком роботи. Потім були внесені та затверджені зміни до складу об’єднання, а також схвалений проєкт Плану управління річковим басейном Південного Бугу на період 2025–2030 рр. (доповідачі: Олексій Ярошевич – експерт екологічного консалтингу «Блю Ріверз»; Олена Мислицька – виконавчий секретар ради, начальник відділу водних відносин та басейнової взаємодії БУВР Південного Бугу).

Робота засідання басейнової ради Південного Бугу мала конструктивний характер і всебічно спрямована на прийняття таких заходів і рішень, які мають на меті поліпшення екологічного стану поверхневих і підземних вод в басейні р. Південний Буг відповідно до вимог Європейського Союзу.