Кафедра екології
Кафедра екології

Представник кафедри екології Парахненко Владислав взяв участь у змаганнях Dragon Boat Fast: «Битва професій»

27 червня 2026 року в місті Умані на набережній Осташівського ставу відбулися видовищні змагання Dragon Boat Fast: «Битва професій», які об’єднали представників різних професійних спільнот у захопливій боротьбі за першість. Дистанція у 200 метрів стала справжнім випробуванням для кожної команди, адже вимагала не лише фізичної сили та витривалості, а й бездоганної злагодженості, дисципліни, взаєморозуміння та командного духу.

Протягом усього спортивного заходу панувала атмосфера драйву, азарту та позитивних емоцій. Запекла боротьба між екіпажами, потужна підтримка вболівальників, прагнення кожної команди до перемоги та високий рівень організації зробили цей день по-справжньому яскравим і незабутнім для всіх учасників та гостей заходу.

Активну участь у змаганнях взяли студенти та викладачі Уманського національного університету, які гідно представили свій заклад освіти, продемонструвавши згуртованість, спортивний характер і волю до перемоги. Серед учасників був старший викладач кафедри екології Парахненко Владислав Геннадійович, який разом із командою успішно подолав дистанцію та зробив свій внесок у популяризацію здорового способу життя, розвитку фізичної культури та зміцнення корпоративної єдності університетської спільноти.

Участь у таких спортивних заходах є важливою складовою формування активної громадянської позиції, популяризації веслування на човнах «Дракон», розвитку командної взаємодії та зміцнення дружніх зв'язків між представниками різних професій. Змагання «Dragon Boat Fast: Битва професій» вкотре довели, що спільна мета, взаємна підтримка та командна робота є запорукою успіху як у спорті, так і в професійній діяльності.