Остання редакція: 23 листопада 2022

Попередній захист дисертації, поданої на здобуття наукового ступеня Доктора філософії спеціальності 103 «Науки про Землю»

22 листопада 2022 р. відбулося розширене засідання фахового семінару із попереднього захисту дисертацій за спеціальністю 103 «Науки про Землю» на тему: «Географія інвазивної флори у придорожніх ландшафтах залізниць Кіровоградської області».

Виконавець – Парахненко Владислав Геннадійович.

Науковий керівник – Кисельов Юрій Олександрович, доктор географічних наук, професор кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС.

Рецензент – Адаменко Світлана Анатоліївна, кандидат біологічних наук, старший викладач кафедри лісового господарства Уманського НУС.

Дисертаційна робота присвячена дослідженню закономірностей поширення інвазійної флори в межах придорожніх ландшафтів залізниць у Кіровоградській області. Метою роботи є геопросторовий аналіз поширення інвазійної флори придорожніх ландшафтів залізниць у Кіровоградській області.