Остання редакція: 15 жовтня 2021

Подорож студентів факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин до Львова

Минулими вихідними, напередодні дня туризму, студенти факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин відвідали надзвичайне місто – Львів. Ця подорож принесла мільйон неймовірних вражень, емоцій, кожен віднайшов для себе щось цікаве. Дійсно, про архітектуру цього міста можна говорити без зупину.
Студенти відвідали такі цікаві місця як підземелля Бернардинського монастиря, Вірменський собор, Львівська копальня кави, Центральна ратуша, Домініканський собор, музей-Арсенал (відділ Львівського історичного музею).  Спробували справжнього львівського шоколаду та кави. Кожен залишився з морем позитивних емоцій та вражень. Ці вихідні залишаться в пам’яті кожного надовго.