Остання редакція: 05 травня 2023

Палити чи не палити: пожежі в екосистемах на Уманщині. Інтервʼю професора кафедри екології та БЖД Cонька Сергія порталу УМАНЬNEWS.City

Щовесни ЗМІ наповнюються повідомленнями про пожежі в екосистемах і попередженнями про наслідки спалювання трави, торішнього листя, сухостою загалом і недбалого поводження з вогнем. Рятувальники показують страшні фото обгорілих тваринок і птахів, які загинули через людську байдужість і недбалість. Редакція УманьNews.City за допомоги провідного фахівця відділу цивільного захисту Уманського районного управління ГУ ДСНС України в Черкаській області, старшого лейтенанта служби Цивільного захисту Вікторії Омельчук та професора кафедри екології та БЖД Сергія Сонька розповіла про статистику пожеж в екосистемах на території Уманського району та про шкоду, яку такі пожежі можуть завдати природі.

Посилання на публікацію https://umannews.city/articles/284401/paliti-chi-ne-paliti-pozhezhi-v-ekosistemah-na-umanschini-ta-shkoda-prirodi-komentari-dsns-ta-ekologa