Меню
Остання редакція: 09 вересня 2021

Студенти відвідали матч хокейної Ліги чемпіонів.

Восени. в українському хокеї відбулася знакова подія європейського масштабу — хокейний клуб «Донбас» виборов право приймати участь в груповому  етапі  хокейної Ліги чемпіонів ставши чемпіоном України та отримавшиWild Card клубу. В результаті жеребкування український клуб потрапив до квартету G, де зіграв проти «Рунгстеда» (Данія), «Руан Драгонс» (Франція) і «Клагенфурта» (Австрія).

05.09.2021 р. відбувся другий матч на груповому етапі хокейної Ліги чемпіонів. Клуб «Донбас» в київському Палаці спорту.приймав французький «Руан Драгонс».  В цьому матчі було прекрасно все — українці перемогли з рахунком 2-1, підтримка вболівальників вражала, що, напевно, вплинуло на результат, в перервах між періодами було організовано цікаве дозвілля, тематичні конкурси, ігри, фотосесії та ярмарки. Диплом кращого гравця матчу вручав легенда українського спорту Сергій Бубка, перед глядачами виступав і дякував за  підтримку президент клубу «Донбас» Борис Колесников.  Студентам Уманського НУС також випала честь підтримувати славнозвісних земляків на даному матчі. Для досягнення цієї мети плідно попрацювали керівництво та адміністрація вузу, спонсори, викладачі та безпосередньо самі студенти. Той запал, енергія та патріотизм, який ми відчули під час проведення гри, запам’ятається надовго.