Остання редакція: 01 квітня 2020

Незважаючи на карантин, навчальний процес продовжується

Незважаючи на карантин, навчальний процес продовжується. Викладачі кафедри та студенти користуються сучасними формами дистанційного навчання під час карантину. Дистанцiйне навчання – це форма навчання з використанням комп’ютерних і телекомунiкацiйних технологiй, якi забезпечують iнтерактивну взаємодiю викладачiв та студентiв на рiзних етапах навчання i самостiйну роботу з матерiалами iнформацiйної мережi. В сучасному світі людина вільно володіє сучасними інформаційними технологіями, постійно підвищує і вдосконалює свій професійний рівень. Здобування нових знань і навичок, практично корисних і застосовуваних у роботі в епоху інформаційного суспільства значно розширює можливості самореалізації. Завдяки меседжерам Viber, WatsApp, Zoom, Telegram, Skype, соціальним мережам Instagram, Facebook викладачі та студенти перебувають на постійному зв’язку. Викладачі надсилають навчальнийий матеріал (завдання), які студенти намагаються виконати та своєчасно надіслати на перевірку .