Остання редакція: 29 квітня 2022

Лекція англійською мовою з дисципліни «Моніторинг навколишнього середовища»

Адаптація навчального процесу до сучасного міжнародного досвіду включає в себе перш за все викладання іноземною мовою. Саме тому, 29 квітня у студентів спеціальності 101 «Екологія» лекція на тему «Пункти спостережень та контрольні створи» з дисципліни "Моніторинг навколишнього середовища" була викладена англійською мовою.

У сучасних умовах, окрім якісної професійної підготовки, невід’ємним компонентом конкурентоспроможності фахівця є знання іноземної мови, англійська мова у цьому напрямі є найбільш затребуваною. Наразі під час підготовки студентів вищих навчальних закладів значна увага приділяється врахуванню вивчення фахової специфіки іноземною мовою, її спрямованості на реалізацію завдань професійної діяльності в іншомовному середовищі.

Онлайн-лекцію англійською мовою провела завідувач кафедри екології та безпеки життєдіяльності, кандидат сільськогосподарських наук Василенко О.В.