Остання редакція: 14 жовтня 2024

Екскурсія до Уманського краєзнавчого музею

Уманський краєзнавчий музей – скарбниця пам’яті про минуле, осередок культурного та духовного життя західного регіону Черкащини, один із найстаріших музеїв України. Історія – це пам'ять людського суспільства, його свідомість і совість, засіб самоочищення та самовдосконалення, виховання прийдешніх поколінь.

З метою розширення знань про історію рідного краю, виховання почуття гордості та гідності за свою країну, студенти-екологи разом з кураторами відвідали Уманський краєзнавчий музей 09.10.2024.

Під час екскурсії студенти ознайомилися з археологічними знахідками, історичним минулим Уманщини. Екскурсовод музею провела змістовну та пізнавальну екскурсію, під час якої студенти дізналися більше не тільки про минуле Уманщини, але й про сьогодення нашого краю.

Екскурсія мала патріотично-виховний характер, була наповнена відчуттям любові до рідного краю.

Алла БАЛАБАК,

доцент кафедри екології