Остання редакція: 24 вересня 2021

Екскурсія до НДП «Софіївка» НАНУ членів студентського наукового гуртка

22 вересня 2021 р. відбулася екскурсія до НДП «Софіївка» НАНУ членів студентського наукового гуртка кафедри екології та безпеки життєдіяльності.

Під час екскурсії студенти не лише милувалися красою парку, а й познайомились з історією його створення та історією сім’ї Потоцьких, архітектурою, екзотичним рослинним світом та відвідали Острів кохання.

Загадкові гроти та античні скульптури, дивовижні фонтани та водоспади, Єлісейські поля, міфи, легенди та поезія… Цей шедевр садово-паркового мистецтва входить в число найвідоміших парків світу. Красиві пейзажі рясніють яскравими акцентами у вигляді садових скульптур, затишні камерні гроти, шикарні фонтани і дивовижна підземна річка Ахеронт – все це охоплено єдиною концепцією парку. Сюди хочеться повертатися знову і знову!