Остання редакція: 14 квітня 2023

Екологічна акція «ПОСАДИ ДЕРЕВО МИРУ»

5 листопада 2016 року за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України було започатковано Всеукраїнську безстрокову екологічну акцію «Посади дерево миру».

Акція розпочалася у Міжнародний день експлуатації навколишнього середовища під час війни та військових конфліктів.

Мета акції – привернення уваги українців до катастрофічних соціально-екологічних наслідків війни, до непоправної шкоди, завданої довкіллю України, екологічних проблем, підвищення рівня екологічної свідомості та еко-патріотизму тощо.

Акція проходить восьмий рік поспіль і стала особливо актуальною після повномасштабного вторгнення в Україну ворожих військ.

Викладачі та студенти кафедри екології також долучилися до акції та посадили «дерева миру» з надією на перемогу!