Атестація молодих учених: на кафедрі екології заслухали звіти аспірантів
19 червня на кафедрі екології відбулося планове засідання, присвячене заслуховуванню звітів аспірантів денної та заочної форм навчання, які навчаються за спеціальністю «Екологія».
Свої наукові здобутки за звітний період представили молоді вчені першого, другого та третього курсів.
Під час зустрічі аспіранти детально доповіли про:
1) стан виконання індивідуальних планів роботи та дисертаційних досліджень;
2) публікаційну активність: видані статті у фахових українських та міжнародних виданнях, тези доповідей на конференціях;
3) експериментальну частину: результати польових та лабораторних досліджень, отримані за звітний рік;
4) педагогічну практику та участь у житті кафедри.
Виступи молодих учених викликали жвавий інтерес та активне обговорення. Проректор з наукової та інноваційної діяльності Ірина Кравцова, гарант програми Сергій Сонько та завідувач кафедри Ольга Василенко разом із викладачами кафедри відзначили високий рівень підготовки аспірантів, надали цінні рекомендації щодо подальшого спрямування наукового пошуку та побажали успішного завершення дисертаційних робіт.
За результатами обговорення звіти аспірантів були одностайно затверджені. Кафедра екології вітає молодих колег із успішним проходженням чергового етапу атестації та бажає натхнення, невичерпної енергії та нових наукових звершень на шляху до омріяного ступеня доктора філософії!






