Меню
Остання редакція: 06 листопада 2016

Науковий гурток

Студентський науковий гурток кафедри екології та безпеки життєдіяльності

 

Керівником гуртка кафедри є доцент І. П. Суханова. Активно долучаються до різноманітних акцій професори кафедри С. П. Сонько (зав. кафедрою), Ю. О. Кисельов, доценти І М. Гурський, А. В. Балабак, О.В. Василенко, О. М. Дубін, Т. М. Пушкарьова, М. А. Щетина.

Основними напрямками роботи наукового гуртка студентів кафедри є: екологічна освіта; формування екологічної свідомості; проведення науково-дослідної роботи.

Екоосвітня діяльність різноманітна й включає в себе: участь у прибиранні від побутового сміття природоохоронних та урбанізованих територій міста, його околиць; організацію екологічних акцій, що спрямовані на виховання екологічної свідомості; екологічне виховання учнівської молоді (тренінги, семінари, акції в уманських школах).

Важлива частина роботи гуртка ‒ організація та проведення навчально- пізнавальних поїздок з метою ознайомлення з природною та історико-культурною спадщиною центральних реґіонів України.

Науково-дослідна робота гуртка включає в себе польове експедиційне вивчення широкого спектру екологічних проблем центральних реґіонів Україні. Результати досліджень доповідалися на всеукраїнських і студентських конференціях та висвітлені у публікаціях (більше 30 статей).

Активісти екогуртка поступають до аспірантури, їдуть на подальше навчання до Європи.

Гуртківці організовують зустрічі з науковцями та дослідниками з інших ВУЗів, популяризують екологічні знання серед студентів Умані та Уманщини, під керівництвом зав. кафедрою професора Сонька С. П. влаштовують перегляди екопросвітницьких фільмів.

Викладачами та студентами кафедри традиційно проводились різноманітні еколого-освітні заходи для студентів з метою наочного вивчення сучасних екологічних проблем. Екологічні акції активізують увагу громадськості та державних органів управління, а також покращують екологічний стан територій. Подібні акції мають екоосвітнє та виховне значення й будуть проводитись надалі з ініціативи викладачів та студентів наукового гуртка студентів кафедри.

 

Останні новини

Відбувся захіст магістерських робіт студентів спеціальності 183 «Технології захисту навколишнього середови

Відбувся захіст магістерських робіт студентів спеціальності 183 «Технології захисту навколишнього середови

Читати повністю

Участь викладачів університету в роботі акредитаційних комісійЧитати повністю

Участь викладачів університету в роботі акредитаційних комісій

В період з 12 лютого по 14 лютого 2018 р. в Подільського державного аграрно-технічного університету (ПДАТУ) працювала експертна комісія, яка безпосередньо на місці розглянула подані матеріали та провела акредитаційну експертизу спроможності Подільського державного аграрно-технічного університету (ПДАТУ) щодо здійснення підготовки фахівців освітнього рівня «магістр» за освітньо-професійною програмою «Охорона навколишнього середовища» (спеціальність 101 «Екологія» за Переліком КМУ 2015 року).

Читати повністю

Продовження роботи над дослідницьким проектом магістрантів-екологівЧитати повністю

Продовження роботи над дослідницьким проектом магістрантів-екологів

Продовження роботи над дослідницьким проектом магістрантів-екологів

Читати повністю

Всі новини