Меню
Остання редакція: 06 листопада 2016

Науковий гурток

Студентський науковий гурток кафедри екології та безпеки життєдіяльності

 

Керівником гуртка кафедри є доцент І. П. Суханова. Активно долучаються до різноманітних акцій професори кафедри С. П. Сонько (зав. кафедрою), Ю. О. Кисельов, доценти І М. Гурський, А. В. Балабак, О.В. Василенко, О. М. Дубін, Т. М. Пушкарьова, М. А. Щетина.

Основними напрямками роботи наукового гуртка студентів кафедри є: екологічна освіта; формування екологічної свідомості; проведення науково-дослідної роботи.

Екоосвітня діяльність різноманітна й включає в себе: участь у прибиранні від побутового сміття природоохоронних та урбанізованих територій міста, його околиць; організацію екологічних акцій, що спрямовані на виховання екологічної свідомості; екологічне виховання учнівської молоді (тренінги, семінари, акції в уманських школах).

Важлива частина роботи гуртка ‒ організація та проведення навчально- пізнавальних поїздок з метою ознайомлення з природною та історико-культурною спадщиною центральних реґіонів України.

Науково-дослідна робота гуртка включає в себе польове експедиційне вивчення широкого спектру екологічних проблем центральних реґіонів Україні. Результати досліджень доповідалися на всеукраїнських і студентських конференціях та висвітлені у публікаціях (більше 30 статей).

Активісти екогуртка поступають до аспірантури, їдуть на подальше навчання до Європи.

Гуртківці організовують зустрічі з науковцями та дослідниками з інших ВУЗів, популяризують екологічні знання серед студентів Умані та Уманщини, під керівництвом зав. кафедрою професора Сонька С. П. влаштовують перегляди екопросвітницьких фільмів.

Викладачами та студентами кафедри традиційно проводились різноманітні еколого-освітні заходи для студентів з метою наочного вивчення сучасних екологічних проблем. Екологічні акції активізують увагу громадськості та державних органів управління, а також покращують екологічний стан територій. Подібні акції мають екоосвітнє та виховне значення й будуть проводитись надалі з ініціативи викладачів та студентів наукового гуртка студентів кафедри.

 

Останні новини

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ ЗАЛЕНСЬКУ ЄЛИЗАВЕТУ, СТУДЕНТКУ 11 М-ЕК У ІІ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ДИСЦИПЛІНИ «АГРОЕКОЛОГІЯ»Читати повністю

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ ЗАЛЕНСЬКУ ЄЛИЗАВЕТУ, СТУДЕНТКУ 11 М-ЕК У ІІ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ДИСЦИПЛІНИ «АГРОЕКОЛОГІЯ»

Читати повністю

Всеукраїнська студентська наукова конференція, приурочена  215-річчю від дня народження О.Д. Нордмана  (25 квітня 2018 року)Читати повністю

Всеукраїнська студентська наукова конференція, приурочена 215-річчю від дня народження О.Д. Нордмана (25 квітня 2018 року)

Всеукраїнська студентська наукова конференція

Читати повністю

Перший випуск магістрівЧитати повністю

Перший випуск магістрів

Доценти кафедри екології та безпеки життєдіяльності Василенко О. В., Гурський І. М. та доцент кафедри української та іноземних мов Каричковська С. П. провели профорієнтаційну роботу у школах Кам’янського району Черкаської області.

Читати повністю

Всі новини