Остання редакція: 09 листопада 2016

Інформація про прилади з лабораторії

Професор С.П.Сонько пояснює студентам-екологам 2-го курсу принцип дії приладів з лабораторії

Використання цифрового мікроскопа в екологічних дослідженнях.

Вимірювання тепловтрат у приміщенні за допомогою пірометра.

Практична робота з використання сучасних приладів у екологічних дослідженнях.

Виміри температури та кислотності грунтів за допомогою сучасних цифрових приладів.

Практична робота з енергозбереження. Вимірювання тепловтрат приміщення за допомогою сучасного приладу пірометра. На фото магістрантка В.Садовська та проф.С.П.Сонько

Вимірювання інтенсивності освітлення за допомогою сучасного люксометра

Зняття даних з психрометричного гігрометра.