Остання редакція: 23 жовтня 2017

VІ МІЖВИШІВСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ЕКОЛОГІЯ – ШЛЯХИ ГАРМОНІЗАЦІЇ ВІДНОСИН ПРИРОДИ ТА СУСПІЛЬСТВА»

18 жовтня 2017 р відбулася чергова (вже VI) науково-практична конференція «Екологія – шляхи гармонізації відносин природи та суспільства».

Конференція бере початок з дня заснування кафедри екології та безпеки життєдіяльності і традиційно об’єднує для наукової дискусії представників вищої школи та науко-дослідних установ України, країн пострадянського простору тощо. Основна ідея конференції з моменту її заснування – розширення світоглядних позицій у питаннях подальшої взаємодії природи і суспільства.

З 2015 р. конференція, задля розширення творчої співпраці, набула формату інтернет-конференції.

У цьому році конференція працювала за наступними напрямками –

1. Сучасна екологія: біоекологія, агроекологія, геоекологія, техноекологія, соціоекологія (теоретичні та прикладні аспекти).
  2. Філософські та методологічні проблеми екології.
  3. Збалансоване природокористування (органічні технології у сільському господарстві, природна родючість ґрунтів, альтернативні джерела енергії, екологічні будинки).
  4. Екологічний, сільський, індустріальний, екстремальний туризм.
  5. Заповідна справа, ландшафтний дизайн, садово-паркове мистецтво.
  6. Науки про Землю.

У її роботі взяли участь, як визнані наукові діячі, так і студенти, магістранти, аспіранти.

Вже другий рік, традиційно у матеріалах роботи конференції представлені тези доповідей учасників міжвишівського семінару Геоеко (фото).

Науково-педагогічний склад кафедри на чолі з її завідувачем щиро дякує учасників за співпрацю і запрошує надалі приймати активну участь у науково-просвітницьких заходах кафедри.

Відповідальний секретар конференції

канд. біол. Наук,