Остання редакція: 26 квітня 2016

Участь студентів в у II етапі Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Економіка природокористування»

14 квітня студенти факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин прийняли участь у II етапі Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Економіка природокористування» яку було проведено у Львівському національному аграрному університеті (м. Дубляни) згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1247 від 27.11.2015 р.

Участь в олімпіаді взяли представники 21 вищого навчального закладу України та понад 40 учасників. Урочисте відкриття відбулося в залі засідань Вченої ради університету.

Уманський національний університет садівництва на Олімпіаді представили студентки 4-го курсу 41-ек групи Гриценко Любов та Меркун Ірина.

Гриценко Любов нагороджено грамотою у номінації «За найповніше застосування категоріального апарату»,

Меркун Ірину «За глибокий аналітичний підхід до розвʼязання практичного завдвння».

Бажаємо студентам нових творчих досягнень!