Остання редакція: 07 березеня 2016

Результати І туру Всеукраїнської студентської олімпіади із дисципліни «Екологія», («Основи екології»).

3 березня цього року в Уманському національному університеті садівництва відбувся 1-ий тур Всеукраїнської студентської олімпіади із дисципліни «Екологія» («Основи екології»). В олімпіаді приймали участь 50 студентів 2 – 4 курсів факультетів плодоовочівництва, екології та захисту рослин, агрономії, лісового і садово-паркового господарства. Переможцями стали студенти – екологи: І місце розділили студентки 41-ек групи Гриценко Любов та Меркун Ірина, 2-ге ‒ студентки 31-ек групи Гладка Марина та Дядюк Леся, 3-тє місце посіла студентка 31 – ек групи Заленська Єлизавета. Гарних результатів досягли і інші студенти-екологи ‒ Постоєнко Сергій (21-ек група), Березовський Андрій (41-ек група) та Філіпчак Наталія (41-ек група).

Кафедра екології та безпеки життєдіяльності вітає своїх кращих студентів і бажає їм нових звершень в будь-яких починаннях.

Доцент кафедри, канд. біол. наук Суханова І. П. роздає завдання учасникам олімпіади.

Перевірка робіт студентів зав. кафедрою, докт. геогр. наук, професором Соньком С. П. та доцентом Сухановою І. П.