Остання редакція: 28 березеня 2018

ПЕРШИЙ ВИПУСК МАГІСТРІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «183 ТЕХНОЛОГІЇ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА»

Перший випуск магістрів спеціальності «183 Технології захисту навколишнього середовища»

Професорсько-викладацький склад кафедри екології та безпеки життєдіяльності щиро вітає магістрантів першого випуску спеціальності «183 Технології захисту навколишнього середовища». Напружена праця впродовж півтора року в аудиторіях, на базових підприємствах та в лабораторіях дійшла логічного завершення і втілилась у добрих і відмінних оцінках на захисті.

У викладачів кафедри екології та безпеки життєдіяльності саме з цим випуском пов’язані незабутні враження. З самого першого дня навчання про цих студентів можна було сказати: група дружня як моноліт, але, в той же час, кожен студент - яскрава індивідуальність.

Минуло 5,5 років навчання. Попереду нелегкий шлях у самостійне життя. Впевнені, що ті знання, які отримали випускники у стінах рідного університету, стануть їм у нагоді, зичимо їм успіхів, здійснення мрій щодо професійного зростання та запрошуємо продовжити навчання в аспірантурі.