Остання редакція: 20 лютого 2018

Новый ресурс

CТУДЕНТСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ ФАКУЛЬТЕТУ ПЛОДООВОЧІВНИЦТВА, ЕКОЛОГІЇ ТА ЗАХИСТУ РОСЛИН ДОЛУЧИЛОСЯ ДО ВШАНУВАННЯ ПАМЯТІ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Революція Гідності залишила глибокий, визначальний і незабутній слід в історії. Її ідеали, надії й рішення разюче змінили нашу ментальність, розпочали і продовжують формувати нашу нову політичну ідентичність.

Рушійною силою на Майдані була молодь і студентство.   Студентство , яке було мотором протестних акцій, змусило змінюватися усе суспільство. Саме молодь розбудила країну, саме вона стала каталізатором Майдану. І саме на ній лежить найбільша відповідальність за майбутнє країні.

Студентський актив факультету вшанував пам’ять випускника університету, Героя України Васільцова Віталія Валерійовича, що віддав життя за волю та незалежність України під час Революції Гідності.

Шанс на зміни нам дістався дорогою ціною, ціною людських жертв, і ми маємо щодня пам'ятати про тих, хто віддав своє життя за кращу Україну — за Україну, про яку усі ми мріємо...

Заступник декана факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин з виховної роботи студентів

Т.М. Пушкарьова-Безділь