Меню
Остання редакція: 13 жовтня 2016

Кравченко Ольга, 2014 р.

Закінчила факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин у 2014 році - спеціальність Екологія. Усім викладачам дякую за знання, які я здобула. Навчатись було цікаво та просто, тому що викладали висококваліфіковані спеціалісти, за що їм велике дякую. Кожен теоретичний курс закріплювався практичними роботами, що ще більше полегшувало його освоєння. Кожен викладач доклав максимум зусиль, щоб дати нам знання і зробити з нас високоякваліфікованих спеціалістів. Вони вкладали частинку себе і викладалися на максимум.

Окремо хочу подякувати куратору Дубіну Олександру Михайловичу та своєму дипломному керівникові Василенко Ользі Володимирівні за допомогу в написанні дипломної роботи. Хочу сказати, що я ні одного дня не пожалкувала про своє рішення, коли поступала саме на факультет рлодоовочівництва, екології та захисту рослин.

Останні новини

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ ЗАЛЕНСЬКУ ЄЛИЗАВЕТУ, СТУДЕНТКУ 11 М-ЕК У ІІ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ДИСЦИПЛІНИ «АГРОЕКОЛОГІЯ»Читати повністю

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ ЗАЛЕНСЬКУ ЄЛИЗАВЕТУ, СТУДЕНТКУ 11 М-ЕК У ІІ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ДИСЦИПЛІНИ «АГРОЕКОЛОГІЯ»

Читати повністю

Всеукраїнська студентська наукова конференція, приурочена  215-річчю від дня народження О.Д. Нордмана  (25 квітня 2018 року)Читати повністю

Всеукраїнська студентська наукова конференція, приурочена 215-річчю від дня народження О.Д. Нордмана (25 квітня 2018 року)

Всеукраїнська студентська наукова конференція

Читати повністю

Перший випуск магістрівЧитати повністю

Перший випуск магістрів

Доценти кафедри екології та безпеки життєдіяльності Василенко О. В., Гурський І. М. та доцент кафедри української та іноземних мов Каричковська С. П. провели профорієнтаційну роботу у школах Кам’янського району Черкаської області.

Читати повністю

Всі новини