Меню
Остання редакція: 19 вересня 2016

Бровді Анна, 2008 р.

Випусковою кафедрою була кафедра екології та БЖД Уманського НУС  (2013 рік). На кафедрі постійно проводились конференції та олімпіади, що дозволяло розкрити весь наш потенціал. Окремо хочу подякувати доктору географічних наук, професору Соньку Сергію Петровичу за беззаперечний вклад у формування та розвиток нашої рідної кафедри. Також викладачів Суханову І. П., Васеленко О. В., Пушкарьову Т. М. за цікаві, змістовні і часом дуже веселі заняття)).

Вступ на спеціальність Екологія Уманського НУС було безсумнівно правильним рішенням і хотілось би побажати всім студентам, щоб вибрана професія стала улюбленою справою. 

Останні новини

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ ЗАЛЕНСЬКУ ЄЛИЗАВЕТУ, СТУДЕНТКУ 11 М-ЕК У ІІ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ДИСЦИПЛІНИ «АГРОЕКОЛОГІЯ»Читати повністю

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ ЗАЛЕНСЬКУ ЄЛИЗАВЕТУ, СТУДЕНТКУ 11 М-ЕК У ІІ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ДИСЦИПЛІНИ «АГРОЕКОЛОГІЯ»

Читати повністю

Всеукраїнська студентська наукова конференція, приурочена  215-річчю від дня народження О.Д. Нордмана  (25 квітня 2018 року)Читати повністю

Всеукраїнська студентська наукова конференція, приурочена 215-річчю від дня народження О.Д. Нордмана (25 квітня 2018 року)

Всеукраїнська студентська наукова конференція

Читати повністю

Перший випуск магістрівЧитати повністю

Перший випуск магістрів

Доценти кафедри екології та безпеки життєдіяльності Василенко О. В., Гурський І. М. та доцент кафедри української та іноземних мов Каричковська С. П. провели профорієнтаційну роботу у школах Кам’янського району Черкаської області.

Читати повністю

Всі новини