Меню
Остання редакція: 19 вересня 2016

Кващенко Олена Володимирівна, 2013 рік випуску

Висловлюю щирі слова вдячності Всім Викладачам кафедри екології та безпеки життєдіяльності!!!

Завдяки Вашим спільним зусиллям та старанням, я здобула безцінний багаж знань, навчилася бачити саму суть проблем, а також будувати вірні шляхи їх подолання. Важливо, щоб кожна людина зрозуміла глобальну необхідність збереження кожної екосистеми сьогодні, адже це нам дасть можливість зберегти біорізноманіття та планету завтра.

Останні новини

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ ЗАЛЕНСЬКУ ЄЛИЗАВЕТУ, СТУДЕНТКУ 11 М-ЕК У ІІ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ДИСЦИПЛІНИ «АГРОЕКОЛОГІЯ»Читати повністю

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ ЗАЛЕНСЬКУ ЄЛИЗАВЕТУ, СТУДЕНТКУ 11 М-ЕК У ІІ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ДИСЦИПЛІНИ «АГРОЕКОЛОГІЯ»

Читати повністю

Всеукраїнська студентська наукова конференція, приурочена  215-річчю від дня народження О.Д. Нордмана  (25 квітня 2018 року)Читати повністю

Всеукраїнська студентська наукова конференція, приурочена 215-річчю від дня народження О.Д. Нордмана (25 квітня 2018 року)

Всеукраїнська студентська наукова конференція

Читати повністю

Перший випуск магістрівЧитати повністю

Перший випуск магістрів

Доценти кафедри екології та безпеки життєдіяльності Василенко О. В., Гурський І. М. та доцент кафедри української та іноземних мов Каричковська С. П. провели профорієнтаційну роботу у школах Кам’янського району Черкаської області.

Читати повністю

Всі новини