Остання редакція: 12 жовтня 2017

Профорієнтаційна робота

У жовтні 2017 доценти кафедри екології та безпеки життєдіяльності Василенко О. В., Гурський І. М. та доцент кафедри української та іноземних мов Каричковська С. П. провели профорієнтаційну роботу у школах Кам’янського району Черкаської області.

Головною метою такої профорієнтаційної роботи є пропаганда університету як вищого навчального закладу, який готує висококваліфікованих фахівців, пошук найбільш підготовлених випускників загальноосвітніх навчальних закладів для вступу до університету, підвищення конкурентоспроможності випускників на ринку праці.

Викладачі детально розповіли про всі факультети та спеціальності, можливості працевлаштування по закінченню навчання, переваги компактного розташування учбового містечка, умови вступу і студентське життя та запросили учнів на День відкритих дверей для кращого ознайомлення з університетом. Інформація про університет дуже зацікавила майбутніх абітурієнтів, найбільший інтерес викликали питання, пов`язані із забезпеченістю студентів гуртожитками, наявністю бюджетних місць, можливістю отримання військового звання, проходження практики за кордоном.

Бажаємо успіхів майбутнім абітурієнтам та чекаємо на них у приймальній комісії!