Остання редакція: 06 листопада 2016

План роботи студентського наукового гуртка

План

роботи студентського наукового гуртка кафедри екології та безпеки життєдіяльності на 2016 – 2017 навчальний рік

№

Назва заходу

Дата проведення

1

Вступне засідання. Вибір старости гуртка. Обговорення плану роботи студентського наукового гуртка.

21.09.2016

2

Перегляд та обговорення еколого-просвітницького фільму «Життя після людей». «Світ, який ніхто не побачить»

05.10.2016

3

Обговорення методологічних підходів до виконання дипломної роботи Гурського І.М. (дипломний керівник Суханова І.П.) на тему: «Оцінка екологічної якості бутильованої води в Україні»

19.10.2016

4

Обговорення методологічних підходів до виконання дипломної роботи Крисатюк Катерини (дипломний керівник Пушкарьова Т.М.) на тему:  «Агроекологічні основи сумісного застосування різних норм гербіциду Лонтріум та регулятора росту рослин Емістим С у посівах пшениці озимої»

02.11.2016

5

Обговорення методологічних підходів до виконання дипломної роботи Мехеди Ліни (дипломний керівник Карпенко В.П.) на тему: «Контроль вмісту нітратів в овочевій продукції, що реалізується на ринках м. Умань»

16.11.2016

6

Підготовка гуртківців до участі у І-му турі Всеукраїнської студентської олімпіади із «Загальної екології» («Основ екології»)

08.02.2017

7

Обговорення результатів участі гуртківців у І-му турі Всеукраїнської студентської олімпіади із «Загальної екології» («Основ екології»)

01.03.2017

8

Підготовка до проведення та участі у роботі секції «Екологія та безпека життєдіяльності» Всеукраїнської студентської наукової конференції

08.03.2017

9

Проведення та участь у роботі проведення секції «Екологія та безпека життєдіяльності» Всеукраїнської студентської наукової конференції

22.03.2017

10

Обговорення методологічних підходів до виконання дипломної роботи  Панчук Вікторії (дипломний керівник Сонько С.П.) на тему: «Концепція електронного екологічного атласу Черкаської області»

29.03.2017

11

Обговорення методологічних підходів до виконання дипломної роботи Парахненка Владислава (дипломний керівник Пушкарьова Т.М.) на тему: «Застосування природного гербіциду бішофіту у фітоценозах за  участю пшениці озимої, як напрямок екологізації рослинництва»

12.04.2017

12

Обговорення методологічних підходів до виконання дипломної роботи Садовської Вікторії (дипломний керівник Жиляк І.Д.) на тему: «Екологічне оцінювання джерел децентралізованого водопостачання м. Умань Черкаської області»

13

Обговорення методологічних підходів до виконання дипломної роботи Ярошенко Ірини дипломний керівник Сонько С.П.) на тему: «Використання ГІС «MapInfo professional» для моніторингу екологічної ситуації (на прикладі Черкаської області)

10.05.2017

14

Участь гуртківців у передзахисті дипломних робіт студентів 51-екс, 51-екм груп

24.05.2017

15

Розгляд звіту старости гуртка за роботу протягом 2016 – 2017 н. р.

07.06.2017

Керівник гуртка – канд. біол. наук, доцент І. П. Суханова

Староста гуртка – студентка 41-ек групи Є. А. Заленська

Протягом усього навчального року гуртківці обов’язково приймають участь у екологічних акціях, навчально-практичних семінарах, наукових конференціях, організованих кафедрою екології та БЖД.