Звіт студентського наукового гуртка

Короткий звіт про науково-дослідну роботу студентського наукового гуртка кафедри екології та БЖД за 2016 – 2017 н.р.

За звітний період члени гуртка кафедри традиційно приймали участь у різнорівневих наукових заходах. Зокрема:

• у ІІІ-му Всеукраїнському конкурсі «Молодь і прогрес у раціональному природокористуванні-2017» (м. Київ, Національний авіаційний університет). В ньму прийняла участь магістрантка 11-м-ек групи Костюк Любов Миколаївна «Динаміка біологічної активності ґрунту в різних типах біоценозів міста Умань» (керівник – доцент Василенко О. В.). Результати конкурсу будуть оголошені у грудні 2017 р.
  • · у «ІІ Международной научно-практической конференции «Географические аспекты устойчивого развития регионов» [Электронный ресурс]: (Гомель, 23-24 марта 2017 г.)
  • · у VІI Міжнародній науковій конференції «Актуальні проблеми дослідження довкілля» (12-14 жовтня 2017, м. Суми, Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка).
  • · У Всеукраїнській науковій конференції молодих учених, приуроченій 115-річчю від дня народження видатного селекціонера-плодовода Д. С. Дуки. (10-11 травня 2017 р., м. Умань, УНУС).
  • · у організованих кафедрою заходах − VІ Міжвишівській науково-практичній Інтернет-конференції «Екологія – шляхи гармонізації відносин природи та суспільства». (20 жовтня 2017 р., м. Умань, Уманський НУС), організованій кафедрою [http://ecology.udau.edu.ua/assets/files/zbirnik-konferencii-2017-novij.pdf] та у Міжвишівському науково-практичному семінарі «Геоеко − 2017», присвяченому Дню прийняття Європейської ландшафтної конвенції (11 жовтня 2017 р., м. Умань, Уманський НУС) [http://ecology.udau.edu.ua/ua/novini/mizhvishivskij-naukovo-praktichnij-seminar-geoeko-2017-prisvyachenij-dnyu-prijnyattya-evropejskoi-landshaftnoi-konvencii.html].
  • · у Всеукраїнській студентській науковій конференції, приуроченій 160-річчю від дня народження видатного садівника В.В. Пашкевича (5-6 квітня 2017 р. м. Умань, Уманський НУС).
  • · у ІІ турах Всеукраїнських студентських предметних олімпіад з «Екології» (м. Київ, НУБіП) та «Агроекології» (м. Львів, ЛНАУ). У Львові делегація кафедри зайняла загально-командне ІІ місце.